Srpen 2010

prosba II

11. srpna 2010 v 12:07 | *annyny* |  °*moje vzkazy vám*°
Ahoj všem a přeju krásné prázdniny :-)
Jsem tu znova, abych vás moc poprosila o další hlasy. Nevím, jestli půjde znovu hlasovat, ale těm, kteří jste zatím nehlasovali budu opravdu moc moc moc vděčná, když svým hlasem přispějí.
Jde opět o ten "můj" vysněný diář, na který se celý rok těším a tentorkáte je to zlé, protože jsou na prvním místě dva!
Kdo by byl tedy tak moc hodný a nevadilo mu obětovat půl minutky času, může hlasovat pro >NÁVRH 2<
Předem všem moc děkuji. I těm, kteří už svými hlasy přispěli. Děkuju moc a doufám, že druhý diář vyhraje.

Odkaz na stránky:

                                                  www.aknelinka.cz


II. kapitola -> je to tady

6. srpna 2010 v 9:19 | *annyny*

         11.srpna, 12.srpna, 13.srpna, 14. Srpna. "Jů. Už jen jeden den do odletu.Nemůžu se dočkat."
"Večeře!" zahulákala na Harryho teta Petunie.
"Hned, Jen co si dobalím." opětoval jí hulákání Harry. To však byla jeho osudová chyba.Jen co vkročil do kuchyně, Dudley ( jeho protivný bratránek a zároveň mazánek strýce a tety) dostal záchvat smíchu, při kterém vyprskl kus knedlíku. "Děje se něco?" zeptal se opatrně Harry. "Víš, vono jen… Kdybys přišel dřív, mohl si mít víc. Chuděrko naše malá. Asi budeš muset papat jen to, co zbylo od předvčíra." A znovu dostal záchvat smíchu, přičemž poprskal celou kuchyň kyselím zelím. Potom šel do lednice a zasedl za stůl. Chtěl si totiž vychutnat, jak bude Harry dojídat staré suché špagety.

úvod

2. srpna 2010 v 8:17 | *annyny*
Zdravím všechny. Po dlouhé době budu přidávat příběhy. Tentokráte se jedná o mé dětské výtvory, počítám tak 7. třída, následná úprava ve třídě 8. a začátkem 9. Před 4 lety jsem se tak moc těšila na 7. díl knižního vydání Harryho Pottera, že moje fantazie zkrátka odmítla čekat a tak se zrodil sedmý díl ještě dříve, než ho stačila má nejoblíbenější spisovatelka nadatlovat.
Snad se vám bude líbit. Nebojte, na ostatní příběhy rozhodně nezanevřu :-)
A pokud vás můžu poprosit, pište komentáře, jak jste s kapitolami spokojeni. Dělá mi to velikou radost, když vidím, že to někdo četl :-) Krásné čtení a na první kapitolu se těšte už zítra ráno.
Vaše Annyny