Červenec 2010

Velká prosba

26. července 2010 v 0:36 | *annyny* |  °*moje vzkazy vám*°
Ahoj všem, moc vás prosím, kohokoliv, kdo zavítáte na tyhle stánky:

Hlasujte prosím na TĚCHTO stránkách pro diář >návrh 2<
Děkuji moc, hodně mi to pomůže, jelikož si odsud každý rok objednávám diář, byla bych ráda, kdyby tenhle návrh vyhrál. Děkuji ještě jednou všem, kteří budou hlasovat pro >návrh 2<

vaše Annyny

Úvod do diety a zdravého životního stylu

23. července 2010 v 21:10 | *annyny* |  *-diety a rady-*
Tento článek spíše odkazuje na zdravý životní styl, než dietu. Protože si myslím, že není dobré v našem věku (13+) držet redukční diety. Stojím si za tím, že každý může jíst to, na co má chuť. A nezkoušejte se ohrazovat, že někomu to spaluje rychleji. Mluvím zkrátka o tom, že když se nic nepřehání, můžeme si čas od času zamlsat a bez výčitek. Jak?

čokoládová dieta

23. července 2010 v 20:57 | *annyny* |  *-diety a rady-*
Je pár možností. Buď jste o této dietě už slyšeli, anebo je to pro vás novinka. Ať je tomu tak nebo tak, můžete nad tím vrtět hlavou. Ale i tak vám říkám: "Tato dieta je skutečná" a jak je možné, že zabírá pojídání hříšného kakaového pokušení na hubnutí? Odpoveď je jednoduchá.
Ve chvíli, kdy jíme jenom čokoládu, tělo přijímá čistou energii, ale žádné stavební látky. Ale pozor!!! Všechno má svůj háček:

III.kapitola

23. července 2010 v 6:24 | *annyny* |  Tropikal Islands <3
Z našeho příjezdu měl Ondrášek vážně radost. Myslela jsem, že samou radostí tátu umačká a mě vyškube snad všechny vlasy, za což bych mu zrovna dvakrát vděčná nebyla. Ne snad, že bych se řadila mezi holky, co o sebe až moc přehnaně pečují, ovšem považte, že když si vlasy snažíte nechat narůst přes 3 roky, pleška by vás zrovna dvakrát nepotěšila.
"A Kamil? Kde je Kamil?" vyptává se jako truhlík, přestože se s ním ještě před nástupem na tábor loučil.
"Přeci v Americe, vrací se až za 10 dní," vysvětlí trpělivě taťka a hodí bráškovu narvanou tašku do kufru od auta. Tak krásně jsem mu to při odjezdu sem zabalila a teď odevšad koukají různé kusy prádla. Jedna ponožka leze tak příšerně ven, že mám strach, aby každou chvíli nevypadla. Zkrátka je to kluk a to mluví za všechno.

dietní pochoutky

20. července 2010 v 6:14 | *annyny* |  *-diety a rady-*
Kterou slečnu by nepotěšilo, že i v době, kdy si hlídá váhu, může celkem bez výčitek mlsat? Mě tedy ano! :-) Proto zde nechávám pár tipů na moučníky, kterými nic nezkazíte. Ovšem, jak už sami víme, nic se nemá přehánět, ale pořád lepší štrůdl z těchto receptů, než ten kaloričtější, nebo ne? Však já jeho názor nikomu neberu ;-)

II. kapitola

18. července 2010 v 12:26 | *annyny* |  Tropikal Islands <3
Bylo až neuvěřitelné, že mě Diana za ten průšvih nesežrala a neusmažila za živa. Respektive neusmažila a pak nesežrala. Jenomže vy asi zrovna teď plavete v tom, za co že by to na mě měla být naštvaná. Zkrátka jde o to, že jsme se domluvily na společné dovolené. Takové, abychom jely jinam, než naši vrstevníci, protože obě rády vsázíme alespoň na částečnou originalitu. Ale nebojte, chytání ryb v Norsku to opravdu není. Někdy kolem dubna přišla Diana s nápadem, že bychom mohly společně vyrazit na 5 dní do Berlína, kde je uměle vytvořený tropický ráj s mořem a ihned se to chytlo. Nikomu z našich známých jsme neřekly ani slovo a chystaly se je překvapit až fotkami z dovolené, jenomže jak se zdá, překvapíme je tak leda fotkami z koupaliště.
Nechápejte to špatně, s Dianou by prázdniny byly fajn kdekoliv, ale přeci jenom... Tropical Isladn a koupák? Nejlepší by bylo obojí zkombinovat :-) To bych ale nesměla být taková hrozná guma a všechno pohnojit. Teď s tím ale asi vůbec nic neudělám a jediné, co můžu zachránit, je shánět jednodenní nebo přinejmenším krátkodobé brigády na internetu. Jenomže sežeňte něco teď v období prázdnin.

ZOO-brigáda

17. července 2010 v 10:39 | *annyny* |  °*moje vzkazy vám*°
Ahoj všem. Včera mi oficiálně zkončila brigáda v ZOO a tak dávám na blog pár fotek. Snad se vám budou líbit a některé vás trošku pobaví. Zvířátek jsem ale moc nevyfotila, protože byla většinou schovaná, ale i tak jich tu pár najdete :-) A ta slečna, se kterou většinou pózuji, je moje nová a skvělá kamarádka Alča.
Mimochodem, dopisuji druhou kapitolu >Tropical Islandu< a plánuji, že do večera tu bude jako na koni. Mějte se krásně.
Vaše blogerka annyny :O*


jjj

I.kapitola- rozplynutý sen

10. července 2010 v 0:50 | *annyny* |  Tropikal Islands <3
Znáte tu ohranou písničku, která se rok co rok opakuje na rozlučáku v deváté třídě? Mám samozřejmě na mysli větu: "Jsme nerozlučná parta a my rozhodně nebudeme patřit mezi ty, co se přestanou po nástupu na střední vídat." Ať si říká kdo chce, co chce, ve finále si každý stejně jdeme jinou cestou a nejinak tomu bylo i u naší báječné třídy, ve které jsem si našla nejlepší kamarádku Dianu Plautskou. A když říkám nejlepší, nemyslím tím jednu z dobrých kamarádek nebo někoho, kdo mi leze do zadku. Zkrátka člověka, který při mně stojí, ať se děje cokoliv a nebojí se mi od plic říct svůj názor. Dost na úvod a asi abych se představila. Jemnuji se Anita Krasbergová a letos mě čekají jedny z nejúžasnějších prázdnin na celém světě. Tedy, alespoň jsem o tom přesvědčená. Ovšem, nejprve bych ráda všechno uvedla na pravou míru, abyste ve všem neměli zmatek.

10.kapitola->komplikace

6. července 2010 v 14:26 | *annyny* |  Gymnázium Ludolfa VIII.
Dlouho jsem žádný díl nenapsala, tak dnes přidávám další díl. Pro ty z vás, kteří už trochu pozapomněli, tento příběh vypráví o dvojčatech Elen a Barbaře, které se v den svých 15. narozenin dozvěděly, že jsou čarodějky, ale všechno se tak trochu zkomplikovalo. Doufám, že i tenhle díl se vám bude líbit a budu ráda, když zanecháte komentář :-) Příjemné čtení...

"Kruci, ségra, co je na tom špatné?" zavrtěla nevěřícně hlavou Baris.
"Copak to nechápeš, vždyť mamka nic neřekla. Nad něčím přemýšlela a prostřednictvím nás se to vyplnilo. Co když projedeme okolo někoho ve městě a začnou se dít divné věci?"