Únor 2010

nestíham nestačim

18. února 2010 v 18:18 | annyny |  °*moje vzkazy vám*°
ahojky, tak jsem tu po delší době zas a zase jsem nucena oznámit, že nestíham :( Teda...spíš bych měla dát usmívajícího se smajla, protože jsem za to celkem i ráda. Jde o to, že jsem před týdnem zase nastoupila na házenou a mám ji teď každý den, teda kromě soboty a neděle, ale v sobotu chodim fandit holkám a za několik dní se k nim taky připojim :)
Tak mi držte palce, ať to tomu našemu clubu moc nekazim. pááá mějte se krásně =O*

2.kapitola

11. února 2010 v 19:50 | annyny
"Beru si postel!" vřísknu hned, jak dorazíme do malého útulného pokojíku s tapetami z osmdesátých let. Jen vřísknutí samozřejmě nestačí a proto na čerstvě ustlanou peřinu hodím svou tašku s věcmi.
"Ležím vedle tebe,"oznámí mí mi Apy a už se ke mně sáčkuje. Nechápu, proč zrovna já bych s ní měla trávit týden na manželské posteli! V noci huhňá ze spaní a má tendenci objímat toho, kdo vedle ní leží.
Co mi zbývá, jen skrze zaťaté zuby procedím:" paráda" a už se ženu, abych otevřela okno, které je naproti dveřím.

1.kapitola

8. února 2010 v 20:04 | annyny
Ahojky všem, co čtete moje příběhy. Zrovna na ně nemám moc času, ale rozhodla jsem se začít zase jeden psát, protože mi to moc chybí a alespoň si procvičím psaní všema deseti :D
!!!>Předem upozorňuji, že příběh píšu opět v první osobě a stejně tak jako příběhy předchozí, i tenhle je smyšlený. Jen mám pocit, že se to lépe čte, když je to napsané v první osobě :)
Přeju příjemné čtení a uvítám komentáře.
Annyny =O*