Prosinec 2009

1.A

29. prosince 2009 v 10:57 | *annyny*
Ahoj všem, asi jsem blázen, když myslim na školu, ale ono se ani nic jinýho dělat nedá, když mě po Vánocích čeká milion testů a zkoušení :-( A nejenom mě, celou naší třídu. Takže jsem se rozhodla, že vám sem hodím konečně jednu fotku :-) Tahle je čerstvá, dělaná 22.12.09 Tak snad se od tý doby nikdo nezměnil :D Mimochodem, já jsem nahoře-tmavovlasá s průhovaným rolákem ;-)


akné? STOP

27. prosince 2009 v 21:29 | annyny
Ahojky, dneska jsem brouzdala na internetu a objevila tam tohle :

Daria Werbowy a akné

Jejím tajemstvím je obyčejný aspirin, pomáhá jí v boji s akné. Stačí ho rozdrtit, smíchat s kapkou vody a nanést. Jednou týdně si z něj dělá masku - v tomto případě přidá trochu medu.


Nevím, jak vy, ale já to hodlám aplikovat i na sobě :-) Jakékoliv ohlasy, ať pozitivní nebo nikoliv ráda uvítám :)

vánoce

27. prosince 2009 v 13:48 | *annyny* |  °*moje vzkazy vám*°
Ahojky, tak jsem tu, jak jsem slíbila :)
Letos byly Vánoce doopravdy bohaté. Spíš Ježíšek, než Vánoce :D
Doma u mámy jsem dostala malý vysavač, nějakou kosmetiku, hrneček, báječný čaj, který prozatím považuji za krále všech čajů, triko Becherovka :D manikůru, děsně roztomilého malinkého sněhuláčka. Musím vám pořídit fotku, je vážně mufí :) Dále jogurty z Německa, bačkory s krávou :D řetízek s náušnicema z oriflamu a obal na DvD s CD čechomorů a filmem letec-Kde hraje Leo DiCaprio =O*

Vánoce u nás doma :)

25. prosince 2009 v 11:29 | annyny |  °*moje vzkazy vám*°
Ahojky, tak jsem se s Vámi chtěla alespoň částečně podělit o své zážitky z Vánoc. Sice to byly první Vánoce bez táty, ale i přesto byly moc hezké. Troufám si říct, že tak krásné Vánoce jsem snad ani nezažila!
Mamka trvdí, že jsme dostali dárků o dost míň než loni, ale mně to přišlo, jako kdyby jich byla hromada! Co jsem ale přesně dostala vám napíšu, až přijedeme i od babi a dědy, abych na dárky od nich třeba nezapomněla
Ale jak říkám, byla fajn atmosféra, krásné dárky, dobrá véča, povedlo se i cukroví a ty pohádky, no zkrátka Vánoční idylka. Škoda jen, že už jsou pryč :(
A co vy? pochlubte se, čím vás Ježíšek potěšil? :)
Krásný zbytek Vánočních svátků :)
Vaše Annyny =O**

Veselé Vánoce

23. prosince 2009 v 16:58 | *annyny* |  °*moje vzkazy vám*°
Chi vám všem popřát nádherné Vánoce, poklidné prožití i Vánočních svátků
a hlavně, ať jste zdraví a šťastní.
Do Nového roku vykročte pravou nohou a doufám, že tenhle rok necháme za sebou a nový rok 2010 bude lepší.
Nádherné svátky, vám všem. Děkuji, že sem chodíte a tím mi pomáháte držet tenhle blog alespoň částečně v chodu.
Annyny =O*


obrázky na profil

básnička pro tátu

19. prosince 2009 v 21:11 | *annyny* |  Moje básničky :-}
Rozhodla jsem se s vámi podělit o básničku, kterou jsem věnovala mýmu taťkovi, který nás bohužel tohle léto navždycky opustil. Ani nevíte, jak moc velkou jizvu to v mým srdci zanechalo, ale vím, že život jde dál a musíme se navzájem u nás v rodině všichni podržet, protože je důležité být tu jeden pro druhého. Takže tati, ta je pro Tebe:

>zjišťuji návštěvnost<

8. prosince 2009 v 17:57 | *annyny* |  °*moje vzkazy vám*°
Ahojky všem ještě jednou :) Chtěla jsem vás, kdo sem na moje stránky přečtete, jestli byste pod přečteným článkem nezanechali komentář, abych věděla, jestli se vám daná věc líbí, anebo ne :) Budu se potom moct vyloženě zaměřit na to dané a ne se zbývat něčím, co vás zrvona moc nenadchlo. Nechci po vás sáhodlouhé vypravování, ale vždy jen něco krátkého, vás stručný názor, abych si opravdu mohla udělat představu. Stejně tak připoínky, i kritiku ráda uvítám, pokud to samořejmě nebude zasahovat až k vulgárním výrazům.
Takže, přeju vám příjemný pobyt a ještě jednou vám děkuju, že moje stránky navštěvujete :)

konec přátelství

2. prosince 2009 v 18:36 | *annyny* |  Moje básničky :-}
Když stojíš přede mnou,
Tolik vzdálený se zdáš.
Srdce tluče mi najednou,
Když polibek mi dáš.

>po dlouhé době z5<

1. prosince 2009 v 7:51 | *annyny* |  °*moje vzkazy vám*°
Ahojky všem. Po dlouhé dbě se tu zase ukazuju. Jo, jo. Vím, že jsem lajdák a poslední dobou jsem na to dost kašlala, ale mám jeden problém. Už dlouho mě nepolíbilžádná múza. Nebo spíš múzák? :D :D :D Tak jako tak, hlavou se mi honí jeden nápad za druhým a já nejsem schopná vymyslet něco kloudného. Slibuju ale, že do Vánoc to napravím, anebo se o to alespoň částečně pokusím. Prozatím přeju příjemný pobyt ;o)