Červenec 2009

fotky z natáčení Harryho pottera

28. července 2009 v 13:59 | *annyny* |  harry potter - relikvie smrti I.část
Chcete se podívat na pár ových fotek harryho pottera? :) Klikněte na celý článek a pár si jich tu můžete prohlídnout ;o)

9.kapitola

28. července 2009 v 11:18 | *annyny*
Slunce se nestihlo ani přehoupnout přes obzor a Anny už vstávala. Budík ukazoval 3:56 a Marky ještě spokojeně podřimovala.
Anny vytáhla ze skříně potichu svou cestovní tašku a neslyšně začala házet jeden kus oblečením dovnitř za druhým.
"Grrr Grrr....Grrr grrr," ozvalo se z poličky. Anny si pro jistotu totiž vypnula zvonění, ale na vybrace nemyslela. Rychle se po mobilu vrhla a zhrozila se, když se podívala na display-máma. Vběhla do koupelny a zavřela za sebou dveře. Posadila se na roh vany a přijmula hovor.
"Zjistila sem si...ehi..já si zjis-thi-..zjistila, kde seš...Přhi..jedu si pro tebe,"Anny se objevil v očích plamínek zděšenosti. jestli její matka zjistila, kam jela, tak si ji vystopuje, což znamenalo, že svoje balení musí urychlit.
"Slyšíš mě ty..Thy malá couro?!" škytala do telefonu. Zřejmě se právě teď vrátila z nějakého flámu a proto mluvila z cesty.
"Mami poslouchej, já...Vždycky jsem chtěla zpívat a zdá se, že budu opravdu dob-"
"Drž hubu k sakru! Nič-eho si nevážíš! Seš nev-děč-nej..eh. malej parchant. Rozumíš? Nic neumíš, nic. Je thi-ti to jasný?"
"Ano, ano je mi to jasný," zavzlykala Anny a zadívala se do zrcadla. Nic v něm však nespatřila, portože v oupelně seděla po tmě. Najednou se z mobilu začalo linout ticho a Anny na svou matku zavolala, ale z druhé strany se nic neozvalo, z čehož Anny usoudila, že její matka zřejmě hovor ukončila.

Harry Potter 6

25. července 2009 v 11:40 | *annyny* |  *°Recenze°*
Minulý týden jsem byla na premiéře Harryho pottera a prince dvojí krve. Rozhodla jsem se však jít na tu půlnoční, aby celková večerní atmosféra všemu dodala ten pravý "šmrnc".
Jelikož čtu i knížky, mám ve zvyku filmy s nimi srovnávat. Nejvíce zklamaná jsem ale byla z pátého dílu, proto mě zarazilo, že šestý bude režírovat stejný člověk.
Film ale předčil moje očekávání a já z kina vyšla naprosto okouzlena!
Pokud čtet knížky, tak jistě vítě, že Joanne K. Rowling nepíše žádné extra krváky, modry ani nic podobného, ale píše knihy plnné silých emocí. Asi takových, že se u jejích dílů Harryho pottera můžete od srdcezasmát, poplakat si, ale i rozproudit krev v těle.
Přesně takovýhle Harry Potter a princ dvojí krve byl! Spousta vtipu, nápadů, báječné efekty, avšak ne přehršel.
Uznávám, že například začátek filmu je upravený, nezačíná tak, jako v knize, ale podstatné věci mi celkem i sedí.
Rozhodně se setkáte ve filmu s tím, že režisér a scénárista si nějaké scény lehce poupravili, aby nám divákům bylo šecno jasné, pokud jsme nečetli knihu.
Rozhodně ale Harryho Pottera doporučuju všem věkovým kategoriím, protože tohle bylo ohromující!
A pokud vás odradil pátý díl (fénixův řád), tenhle vám dodá znova chuť do Potterománie!

májová discotéka 2/2

20. července 2009 v 17:26 | *annyny* |  moje povídky°°
>>Asi po měsíci tu máte další pokračování májové discotéky. Kdybyste snad potřebovali připomenout, oč šlo, party děvčat se vydala na discotéku s tím záměrem, že si najdou nějakého kluka, pro jednu z nich se ale všechno zvrhlo v děsivý horor! <<

Lejla cítila, jak ji Tomáš uhodil, jen aby se přestala zmýtat. Jedna slza jí stékala za druhou a snažila se vyprostit z jeho silného sevření. V tuhle chvíli si přála, aby mohla sedět doma při jindy tak obyčejném a nudném filmu, jako je kolia, který právě běžel v televizi.

8.kapitola

18. července 2009 v 2:27 | *annyny*
Ahojky, moc se omlouvam, že sem tenhle blog, takzanedbávala, ale neměla jsem říliš času :( Posílam proto další síl povídky vzhůru ke hvězdám a snad jich ještě spoustu přibyde. Ještě jednou přijměte prosím moji omluvu.

Ten den děvčata Anny a Markét zkoušely v nahrávacím studiu, ale s Caycem anebo jiným členem se až do večera nepotkaly. Jejich nový mazažer (a zřejěm i budoucí manažer), zatím asi nepokládal za nutné, je chlapcům představovat. Ale proč? S jejich pěvěckym výkonem byl spokojený, tak v čem byl problém? Bylo to snad tím, co se ten den stalo na chodbě? "Páni, musim to hned napsat holkám! Zešílí, až se dozví, že sme viděly Cayce Claytona!" šílela Markét a ihned začala vyťukávat smsku, mezitím, co se Anny štrachala v tašce. "Hledáš něco?" zpozorněla najednou a zkoumavě si ji prohlížela. "Jo," odvětila stroze Anny a dál se věnovala svému hledání. "Někam sem si dala mobil a musim ho najít než,- Ach ne, no to ne," zasténala a dramaticky se posadila na postel. Markét samozřejmě ihned odložila mobil a věnovala se jí. "Co se dějě?"

7.kapitola

6. července 2009 v 13:51 | *annyny*
Milan holky vysadil před jeden hotel a pomohl jim se zavazadly dovnitř. Potom si s nima vyměnil číslo a domluvili se, že kdyby cokoliv otřebovali, mají mu zavolat.Taky jim oznámil, že si pro ně přijede asi tak za půl hodiny taxi a to je doveze přímo do studia.
"Páni, je to tu, velký," skákala radostí Marky a vlítla do koupelny, potom zpátky do pokoje a nakonec sebou praštila na velkou postel.
"Dáme si je od sebe, anebo budeme spá spolu na manželský?" zeptala se Anny, když pozorovala rušnou ulici pod hotelem.
"Asi budeme spát spolu ne? Aspoň si budeme moct večer povídat," vyřešila to Marky a potom začaly obě s Anny příšerně plašit.

**druhý blog

5. července 2009 v 12:44 | *annyny* |  °*moje vzkazy vám*°
Ahojky prďolové. Jeliikož to tady na tomhle blogu moc nestíham, založila jsem si novej, druhej. Vím, že to asi nedává smysl, ale bude to blog jenom o prázdninách. Zážitky, co se za celý den událo a možná, že nějakej den zdramatizuju a udělam z něj jakoby povídku =)*
Kdyby vás zajímalo, jak vypadá, můžete se kouknout >TADY<
Zatím ho ještě tvořím, ale snad to během týdne dodělam =)

*annyny*

>help me please<

4. července 2009 v 20:00 | *annyny* |  °*moje vzkazy vám*°
lidi pomoc x( Ted sem mluvila s jednou kámoškou mojí spolužačky, která chodí na ekonomku. Líp řečeno na bchodní akademii, takže je to lehčí než ekonomický lyceum x( Bože, kdybyste věděli, jak je to tam děsný, anebo jak těžký to am mají. Prostě nikam nepudu. Nikam jit nemuzu protože na to nemam x(
Vážně..možná, že sem měla ted a posledních pár let samý jedničky, ale na konci školního roku sem měla tři dvojky a jednu trojku, protstě sem mázlá na ekonomický lyceum x(
Musim jít na jinou školu, jinak tady z tý vyletim...Bože..mam z toho děsný nervy a nevim, co mam dělat x(
Kdyby ta holka měla nějak blbý známky, tak neřeknu, jasný přehání, ale ona je dobrá, tak co mam potom dělat? Nehodim se tam...
asi půjdu na brigádu, vydělam si peníze a pudu na nějakou soukromou..nevim ještě na jakou a na nějakou lehčí, než je ekonomický lyceum...
Opět se omlouvam, že je tenhle zápis o ničem...Nezvládam to..nezvládam poslední dobou nic...
Mam vás ráda, krásný prázdniny =O*****

>Omluva<

1. července 2009 v 21:47 | *annyny* |  °*moje vzkazy vám*°
>omlouvám se, že to tu teď zanedbávám, ale nemám moc času =( pořád nkěde lítam s lidma od nás z (teď už bejvalý) třídy...
Ach jo, je těžký přijít o tak báječnej kolektiv =(***
Ale slibuju, ze jakmile budu mit cas, napisu další díly povídek a příběhů =)
Užijte si prázdniny a doufám, že nám nebudete pršet a naopak bude svítit sluníčko! =)***<