X.kapitola

30. října 2008 v 18:17 | ~annyny~ |  °*°první příběh-My diary°*°
Zalezla sem do koupelny a svlíkla sem se. Nechala sem si napouštět vanu a mezitim sem se osprchovala. Dělam to tak vždycky, protože vlézt spocená do vany a máčet se v tom, prostě z tý představy mi neni nejlíp.
Konečně sem vysprchovaná a lezu do krásně horký vany. Kolem mě sou bublinky a já se potom uplně celá. Namočim si umytou hlavu a relaxuju. Potm si utři obličej a vyndam si ze šuplíku MP3. Možná byste se divili, proč mam MP3 v koupelně, ale moje odpověď je jednoduchá. Mp3 posloucham jedině ve vaně :)
Po chvilce šmátrání najdu i sluchátka a ten pravej relax může teprve začít. Písničky který mam nejradši většinou dávam na začátek a písnička last christmas nebyla vyjímkou. Posloucham jí už od tý doby, co sem jí slyšela v rádiu. Je prostě úžasná a za tu dobu, co jí posloucham, se mi zatim ještě neomrzela.
Posloucham písničky a foukam do bublinek kolem sebe. Někdy dokonce zazpívam i oblíbenej kousek, ale radši potichu, aby mě babi neslyšela.

~po pů hodině~

"já myslela, že ses mi tam už rzmočila v tej vaně." začala babi, když sem se po nekonečnej době objevila v obýváku s turbanem z ručníku na hlavě.
"Ale zase to máš akorát. Ten čaj neni ani horkej ale ani studenej. Tak akorát, aby ses do něj pustila a donesla mi muj nejoblíbenější hrneček, na kterym byl velkej čísnkej modrej drak a v tom hrnečku muj nejoblíbenější čaj-černej čaj.

"ty se dnesk nebudeš dívat na televizi?" zeptala se mě babi, když jsem se zvedla a odešla do kuchyně.
"Asi ne, půjdu si lehnout. Zase sme celej den běhaly po škole a zítra nás čeká to největší. Bude vystoupení a na tom musim bejt já i Nela fit. Budeme lítat jako hadr na holi a schánět lidi, který mají vastoupit víš."
"Tak jo. Dobrou noc a ať zase nespadneš z postele." zavolala na mě babi z křesla.
"Budu se snažit, dobrou." popřála sem jí a zalezla si do pokoje. Samozřejmě první, kam jsem zamířila, byl muj deník. Natáhla sem se na polici a hodila ho na postel, potom jsem ještě vyndala pastelky z tašky a dala sem se do toho.
Polštář pod břicho, rozsvítit lampičku a teď sem mohla doopravdy začít.

ZÁPIS 113

Co setýká dneška jako takovýho, tak clkem ušel, ale co se ýče Ondry, sem asi uplně na dně. Děsně ho miluju a nevim, jak z toho bludnýho kruhu ven.
Viděla sem ho dneska s jednou holkou u školního bufetu, jak jí dával pusu. Majda sice řiká, že je to jenom kamrádka, ale co když je to na nejlepší cestě, aby spolu začali chodit?
A navíc, chtěla sem si ho ndeks apřidat na ICQ, ale nenašla sem tu odvahu. Možná to udělam zejtra ráno, ale bojim se jeho reakce.
Co když se naštve? Nebo co když se mi bud epotom smát a ukazovat si na mě. "Majda mě přesvědčovala o tom, že je to normální, dát si někoho do přátel, ale když on neni někdo :(
A pak je to další problém...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama